Haber

Kemer’deki ters evi 29 bin 694 kişi ziyaret etti

Kemer Belediyesi tarafından yaptırılan ve Kemer Villa olarak bilinen Kemer’deki karşı konut, açıldığı günden bu yana yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı haline geldi. Karşı konutu, açıldığı 2021 yılından bu yana toplam 29 bin 694 kişi ziyaret etti.

Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’de, Kemer Belediyesi’nin sürdürülebilir turizm projeleri arasında yer alan Kemer Villa, açıldığı günden bu yana yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı haline geldi.

Karşı konutu yerli ve yabancı konuklara hizmet vermeye başladığı 2021 yazından bu yana 23 bin 771 yerli ve 5 bin 923 yabancı misafir ziyaret etti.

Her şeyin tam tersi şekilde yapıldığı yapı, ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmesini sağlamakla kalmıyor, farklı simetri algısıyla da başlarını döndürüyor.

Kemer Belediyesi’nin sürdürülebilir turizm projeleri arasında yer alan karşı konuta gelen yerli ve yabancı misafirler, tavanı ve çatısı yerde, zeminde olması gerekenler olunca şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar ve bol bol fotoğraf çektiriyorlar. zemin tavanda.

Kemer’e gelen yerli ve yabancı misafirlerin vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturduklarına işaret eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Ters ev 2021 yazında hizmete girdi ve ilk kurulduğu günden beri ilgi odağı haline geldi. açıldığı gün. Özellikle çocuklar binanın içinde çok eğleniyor ve bol bol fotoğraf çektiriyor. Ziyaretçilerinin başını döndüren ters çevrilmiş evi 29 bin 694 kişi ziyaret etti. İlçemize gelen misafirlerimize de karşıdaki evi görmelerini tavsiye ederim.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu