Yaşam

ÇİÇEK ÇEKİMİ: EN TATLI MORFİNİM

Ex Nihilo’nun yaratıcı Avant-Garde ve Fransız saf incelik ruhundan esinlenerek sizi ilk andan itibaren bağımlısı yapacak Les Interdites Collection’ın yeni üyesi My Sweetest Morphine, çiçeksi notaların çekiciliğiyle duyuları harekete geçiriyor. 2023 baharında özel ambalajıyla sınırlı sayıda parfüm severlerin beğenisine sunulacak olan My Sweetest Morphine, daha sonra Les Interdites Collection’ın daimi üyesi olacak.

Her an canlı ve taze My Sweetest Morphine, leylak ve mimoza çiçeksi notalarının gül ile zenginleştirildiği şeffaf hissiyle koklayanları büyülüyor. Yüksek düzeyde tutku için güneş ve misk notaları ile toz ve yüksek silajı saran parfüm, cildi tatlı ve büyüleyici ipeksi bir örtü ile kaplar. Bergamot, leylak, ozonik akor üst notalar, mimoza, gül, solar akor orta notalar ile My Sweetest Morphine, çiçek kokusu severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Tatlı Morfin’in en narin ve tutkulu versiyonu olan paçuli, vetiver ve misk temel notaları bu parfümün ayırt edici özelliğidir.

Parfüm şişesinin ambalajı, kokunun yarattığı büyüleyici hisleri büyük bir gizemle ortaya çıkarır. İçindeki tutkuyu gizleyen şiirsel bir pus yaratmak için tasarlanan sis tasarımı, rüyalardaki toz çiçeğin soyut görüntüsünü temsil ediyor ve verdiği ani tatmin duygusunu ağırlaştırıyor. Pembe ve fuşya tonları, çiçek açan yeni bir tutkunun renk düzenine katkıda bulunuyor.

mudanya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu