Yaşam

Türk Lezzet Müzesi 42 Maslak’ta Serdar Ortaç, Şafak Sezer ve Berdan Mardini ile renklenen bir gece

Araştırma yazarı Farah Yurdözü ve Hamza Yardözü’nün konuk olduğu, Serdar Ortaç, Şafak Sezer ve Berdan Mardini gibi ünlü isimlerin katıldığı ‘Maslak Muhabbet Olsun’ söyleşisinin moderatörlüğünü 42 Maslak, irtibat stratejisti ve TV sunucusu Ertan Özyiğit yaptı.

42 Maslak’ta, moderatörlüğünü Connection stratejisti ve TV sunucusu Ertan Özyiğit’in yaptığı ‘Maslak Sohbeti Olsun’ söyleşisinin konukları araştırmacı yazar Fahar Yurdözü ve Hamza Yavaşoğlu oldu. Sohbet, Serdar Ortaç, Şafak Sezer, Berdan Mardini ve Prof. Dr. Oytun Erbaş’ın katılımıyla oldukça renkli anlara sahne oldu.

42 Maslak’ta bulunan Türk Lezzet Müzesi’nde gerçekleştirilen ‘Maslak Sohbeti’ söyleşisini Buray, Ayşe Boyner ve Alize Danacı gibi sanat ve sosyete dünyasının ünlü isimleri ilgiyle izledi.

Türkiye’nin belli başlı restoran ve mağazalarıyla zenginleştirilen Türk Lezzet Müzesi, 42 Maslak’ın sanat, eğlence ve gastronominin DNA’sını değiştiren vizyoner konseptini yansıtıyor. Anadolu mutfağına olan tutkularını mutfaklarına yansıtan 42 Maslak, geçmişin tanımlarını geleceğe taşıma misyonunu da taşıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu